+372 56 670 131

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Tarneviisid

Kui soovid oma tellimusele ise järele tulla -  

  • Oota meie poolset e-kirja, milles kinnitame, et tellimus on komplekteeritud ja ootab Teid valitud kaupluses . Toodete komplekteerimine ja õigesse kauplusesse toimetamine võib võtta aega kuni kolm tööpäeva. Tellimuse kättesaamiseks on vaja teada tellimuse numbrit.

 

Pakiautomaati tellides –

  • Vali sobiv pakiautomaat ja selle asukoht ning lisa see oma tellimusele. Kui tellimus on saanud kinnituse maksmise kohta, hakkame sellega koheselt tegelema. Kui toode ei vaja kaupluste vahelist transporti, siis postitame pakid tellimuse jõustumisele järgneval tööpäeval. Edasine tarneaeg sõltub juba postiteenuse pakkujast, kuid enamasti on see 1-5 tööpäeva.

 

  • Transporditasu sõltumata tellitud toodete arvust on 2,50€. Tellimusele alates 35€ on transport pakiautomaati TASUTA! 

 

Tulenevalt asjaolust, et oleme outlet-tüüpi kauplus ning paljud tooted on ainueksemplarid, võib juhtuda, et toode müüdi e-tellimusega samaaegselt ka kaupluses. Sellisel juhul teavitame Sind võimalikult kiiresti ning teeme esimesel võimalusel tagasimakse. 

Tellimust esitades saad valida kahe pakiautomaadi vahel - Itella SmartPOST või Omniva pakiautomaat. Kui soovid pakki kätte saada postkontorist või muul viisil, siis võta meiega ühendust ja leiame sobiva tarneviisi. Selleks kirjuta meile e-kiri aadressile epood@horret.ee.