+372 56 670 131

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Tagastamine ja vahetus

Mõistame, et rõivaste ostmisel veebipoest võib juhtuda, et toode tegelikult ei sobigi. Selleks saad meie veebipoest ostetud toote tagastada 14 päeva jooksul alates kättesaamisest. Toodete tagastamine on tasuta. Tagastame kogu ostusumma 5 tööpäeva jooksul. Tagastada saab vaid need tooted, mida on vaid selga proovitud. Toode ei pea olema tagastamisel originaalpakendis aga proovimise käigus tootel olevaid etikette eemaldada ei tohi. Etiketi eemaldamist tõlgendame toote kandmisena ja sellisele tootele tagastamisõigus ei kehti.

Tooteid on võimalik ka sobiva suuruse olemasolu korral ümber vahetada. Tooteid saab vahetada ka meie kauplustes kohapeal.

 

Kauba tagastamiseks tegutse nii:

  1. Täida vabas vormis lühike tagastamise avaldus. Avaldus peaks sisaldama tellimuse numbrit. Kui sa ei soovi tagastada tervet tellimust siis kirjuta ka millise toote soovid tagastada (tootekood, kirjeldus). Samuti võiksid kirjutada tagastamise põhjuse, et saaksime toote suuruse ja istuvuse kohta tagasisidet. 
  2. Saada avaldus aadressile epood@horret.ee
  3. Vastame Sulle esimesel võimalusel tagastamise juhistega. Tooted võib tagastada ka kauplusesse.

 

Kauba vahetamiseks tegutse nii:

Kirjuta oma vahetuse soovist epood@horret.ee või võta meiega ühendust telefonitsi. Anname sulle teada kas vahetuseks sobiv toode on olemas ja lepime kokku edasised toimingud toote vahetamiseks. Toote vahetamisel transporditasu enam ei lisandu.