+372 56 670 131

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Privaatsuspoliitika

PRIVAATSUSPOLIITIKA

Veebipoe horret.ee isikuandmete töötleja on HORRET KAUBANDUSE OÜ (registrikood 10381322). Meie veebipoe tegevus on kooskõlas Eesti Vabariigi seadustega.

Enne tellimuse esitamist palun tutvu meie privaatsustingimustega!

 

Horret Kaubanduse OÜ kogub järgmisi isikuandmeid:

Nimi, telefoninumber, e-post, postiaadress (sh postiindeks), pangakonto number, ostuajalugu.

Tagame klientide isikuandmetele juurdepääsu vaid Horret Kaubanduse OÜ veebipoega seotud töötajatele, kellel on lepingujärgne kohtustus hoida kõik klientidega seotud andmed konfidentsiaalsena.

 

Horret Kaubanduse OÜ töötleb isikuandmeid järgmistel põhjustel:

Tellimuste täitmiseks ja kohaletoimetamiseks. Ostuanalüüsi tegemiseks. Veebipoe külastatavuse statistika koostamiseks. Veebipoe kasutajamugavuse parendamiseks. Turunduslikel põhjustel ning tekkinud küsimuste lahendamiseks.

 

Andmete edastamine kolmandatele osapooltele:

Kolmandateks osapoolteks on transpordiettevõtted tellimuse kohaletoimetamiseks ja Google Analytics veebipoe külastatavuse analüüsimiseks. Kliendi nõusolekul kasutame ka telefoninumbrit ning e-posti aadressi otseturunduseks. Otseturunduseks on SMS ja E-kirja teel teavituste saatmine. Teavituste edastamiseks kasutame usaldusväärseid teenusepakkujaid, kes lepingu järgselt peavad meie edastatud isikuandmeid hoidma konfidentsiaalsena.

 

Küpsiste (cookie) kasutamine veebilehel:

Veebileht Horret.ee kasutab küpsiseid selleks, et parendada veebilehe külastajate kogemust.  Küpsis on tekstifail, mille veebilehitseja salvestab seadmesse, millega kasutaja veebilehele siseneb. Kasutaja võib igal ajal küpsiste kasutamisest keelduda, kuid sellisel juhul ei pruugi veebilehel kõik funktsioonid korrektselt toimida.

 

Horret Kaubanduse OÜ kinnitab, et meile usaldatud andmed on hoitud turvaliselt.