+372 56 670 131

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Ostutingimused

Veebipoe horret.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Horret Kaubanduse OÜ reg. Kood 10381322.

Veebipood horret.ee müüb kaupa, mis on müügil Horret Kaubanduse OÜ-le kuuluvates kauplustes „Horret“. Kauplused asuvad Järve Keskuses ja Nautica Keskuses. Horret Kaubanduse OÜ on täielikult oma e-poes ning kauplustes pakutava kauba maaletooja.

Müüjal on õigus muuta e-poe müügitingimusi ning toodete ja teenuste hindasid. Müüa annab muudatustest teada veebipoe Ostutingimuste lehel. Ostutehingule rakendatakse tingimusi, mis kehtisid ostu sooritamise hetkel.

1.ÜLDTINGIMUSED

1.1 Käesolevad tingimused kehtivad veebipoest Horret.ee (edaspidi veebipood) ostmisel veebipoe kliendi poolt. Veebipoe omanik on OÜ Horret Kaubanduse registrikoodiga 10381322.

 

1.2 Veebipood on tuntud kaubamärkide rõivaste, jalatsite ja aksessuaaride soodusmüügipood (edaspidi outlet). Veebipood horret.ee müüb kaupa, mis on samal ajal müügil Horret Kaubanduse OÜ-le kuuluvates kauplustes "Horret". Kauplused asuvad Tallinnas Järve Keskuses ja Nautica Keskuses. Horret Kaubanduse OÜ on täielikult oma e-poes ning kauplustes pakutava kauba maaletooja. 

 

1.3 Veebipoel on õigus ühepoolselt tingimusi muuta ja täiendada, avaldades uued tingimused. Esitades tellimuse vahetult enne tingimuste muudatust, kehtivad kliendile tellimuse esitamise ajal kehtivad ostutingimused.

 

1.4 Tingimustele lisaks kohaldatakse e-poest ostu sooritamisel Eesti Vabariigis kehtivaid õigusakte.

 

  

2. MÜÜGIL OLEVAD TOOTED 

2.1 Veebipood kaupleb tuntud kaubamärkide möödunud hooaegade kollektsioonide rõivaste, jalatsite ja aksessuaaride soodusmüügiga.

 

2.2 Veebipoe ladu asub Järve Keskuses asuvas jaekaupluses ning veebipoes olevad tooted on paralleelselt müügil nii Järve Keskuses kui ka Nautica Keskuses asuvates jaekauplustes. Tooteid on võimalik proovida nende olemasolul jaekaupluses.

 

2.3 Outlet kauplusele omaselt on paljud tooted ainueksemplarid. 

 

2.4 Veebipoe tootefotod on illustratiivsed ning võivad vähesel määral erineda toote tegelikust väljanägemisest.

 

 

3. TOODETE HINNAD

3.1 Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnad on toodud eurodes ning sisaldavad käibemaksu.

 

3.2 Veebipoel on õigus hindasid ühepoolselt muuta endale sobival ajal.

 

3.3 Kliendile garanteeritakse tellimuse esitamisel kehtiv müügihind.

 

 

4. TOOTE SAADAVUS JA TARNEAEG

4.1 Toote saadavus on märgitud veebipoes toote juurde. 

 

4.2 Tarneaeg laos olevatele toodetele on 1-5 tööpäeva. Postitame kauba tellimisele järgneval tööpäeval ning seejärel sõltub kohaletoimetamise aeg transporditeenust osutavast ettevõttest. Tarnepartneriteks meie veebipoes on ITELLA ESTONIA OÜ ja AS EESTI POST. Tarneviisidest täpsemalt vaata SIIT!

 

4.3 Outlet kauplusele omaselt on tooted saadaval piiratud arv ning kõik tooted on paralleelselt müügil ka Horret Kaubanduse OÜ jaekauplustes.

 

4.4 Üksikud juhud nagu tehnilised probleemid laoseisu uuendamisel ja sama toote müük paralleelselt veebipoes ja jaekaupluses, võivad põhjustada toote puudumise laost. Sellistel juhtudel on veebipoel õigus taganeda tehingust ning tagastada kliendile viivitamata, kuid mitte kauem kui 14 kalendripäeva jooksul, kogu toote maksumuse kliendi arveldusarvele.

 

 

5. TELLIMUSE ESITAMINE JA MAKSMINE

5.1 Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

 

5.2 Tellimuse eest saab turvaliselt tasuda sobiva pangalingi kaudu või ülekandega. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga- ja krediitkaardi andmetele.

 

5.3 Kui veebipoel ei ole võimalik tellimust täita kauba puudumise tõttu siis tagastatakse kogu ostusumma kliendi arveldusarvele.

 

5.4 Tellimus jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

 

 

6. TRANSPORT

6.1 Tooteid saadame Eesti piires. Kui soovid tellimuse kätte saada väljaspool Eestit siis võta meiega ühendust.

 

6.2 Toodete saatmiskulud kannab ostja ning transpordi hinnainfo kuvatakse ostukorvis enne tellimuse jõustumist.

 

 

7. TAGANEMISÕIGUS, KAUBA TAGASTAMINE JA TAGASIMAKSED

7.1 Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

 

7.2 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud tooteid kasutada muul viisil kui on vajalik toodete olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Toode peab olema kasutamata.

 

7.3 Kui toodet on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik toote olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt toote väärtuse vähenemisele. Kõiki tooteid on võimalik proovida selliselt, et toote küljes olev etikett jääb eemaldamata.

 

7.4 Tagastamisele ei kuulu järgmised tooted: aluspesu, ujumisriided, sukad, sokid.

 

7.5 Klient on kohustatud taganemisõiguse kasutamisel tagastama toote müüjale hiljemalt 14 päeva jooksul arvates taganemisavalduse esitamisest.

 

7.6 Kauba tagastamiseks tuleb saata vabas vormis üheselt mõistetav e-kiri aadressile epood@horret.ee

 

7.7 Toote tagastamisel tuleb kliendil tasuda toote tagastamisega seonduvad kulud.

 

7.8 Veebipood tagastab kliendile lepingust taganemisel toote eest tasutud summa esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul toote tagastamisest. 

 

 

8. PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS

8.1 Veebipood vastutab ostjale müüdud toote lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba toote üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale.

 

8.2 Kui Veebipoest ostetud tootel on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega toote. Kui toodet ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood kliendile toote maksumuse.

 

8.3 Veebipood vastab kliendi esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

 

 

9. KLIENDI ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Privaatsustingimustega tutvu SIIN!

 

 

10. VAIDLUSTE LAHENDAMINE

10.1 Pretensioonid veebipoe osas tuleb saata e-kirja teel aadressile epood@horret.ee või helistades telefonil +372 5667 0131

 

10.2 Kui veebipood ja klient ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on kliendil võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada kliendi ja veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Kliendi kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.